En üste

Sorular ve Yanıtlar

Bu bölümde, çevrimiçi mağazamızın çalışması, teslimat ve ödeme koşulları ve sattığımız ilaçlar hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını bulacaksınız.

Herhangi bir sorunuz varsa veya çevrimiçi mağazamızın ürünleri hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, bize bir e-posta gönderin.

Sıkça Sorulan Sorular:

Nasıl sipariş verebilirim?

Öğeyi seçtikten sonra Alışveriş sepetine yönlendirileceksiniz. Ardından "Ödeme" düğmesine tıklayın ve güvenli SSL sipariş formuna geçeceksiniz. E-posta adresinizi doldurduktan sonra, lütfen teslimat adresinizi doldurun. Son adımda, teslimat yöntemini ve ödeme yöntemini belirtmeniz ve "Komple Sipariş" düğmesine tıklamanız gerekir. Bundan sonra, siparişiniz Müşteri Hizmetleri tarafından işlenecektir.

Sipariş verdikten sonra ne olur?

Siparişiniz şimdi işlenecektir. Ödeme alındıktan sonra, sipariş 24 saat içinde toplanacak ve size gönderilecektir.

Siparişinizle ilgili üç e-posta alacaksınız:

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

MasterCard, Visa, Carte Bleue, American Express, ıDEAL ve banka havalelerini kabul ediyoruz. Ödeme alındıktan sonra, siparişiniz 24 saat içinde gönderilecektir. Lütfen para transfer işleminin yaklaşık 3 gün sürdüğünü unutmayın. Siparişinizi kredi kartıyla öderseniz, aynı gün gönderilecektir.

Teslimat maliyeti ve şartları nedir?

Çevrimiçi reçete fiyata dahildir. Siparişiniz onaylanırsa, 24 saat içinde gönderilecektir. Teslim tarihi, bulunduğunuz yere ve tedarikçinin bulunduğu yere ve ödemenin zamanında alınmasına bağlı olacaktır. Biz 4-12 iş günü içinde kapınıza doğrudan sipariş teslim için çalışıyoruz, teslimat yöntemine bağlı olarak.

Hafta sonları siparişleri işlemiyoruz. Cuma günü saat 3:00'den sonra sipariş verirseniz, eczane sadece Pazartesi günü işleyecektir.

Sipariş iptal süresi nedir?

Siparişinizi göndermeden önce bize bir e-posta yazarak ve "lütfen iptal edin" ve sipariş numaranızı e-postanın konusuna yazarak iptal edebilirsiniz. Teslim edildikten sonra siparişi iptal edemeyiz.

Güvenlik ve gizlilik kurallarınız nelerdir?

Kişisel bilgilerinizi istisnasız korumak bizim en büyük önceliğimizdir. Çevrimiçi sipariş formumuz en yeni ve en güvenli 256 bit SSL (Güvenli Yuva Katmanı) kodlama sistemini destekler. Tüm kişisel bilgilerin yanı sıra kredi kartı bilgileri de çok dikkatli ve güvenli bir şekilde iletilir. Sistemimiz ayrıca kredi kartı sahtekarlığına karşı koruma kullanır. Sahte kredi kartı kullanan kişiler derhal ilgili makamlara gönderilecektir.

E-posts gönderme kuralları nelerdir?

Çoğu zaman, müşteriler destekleyici e-postalar veya bültenler almazlar. Bu genellikle e-postanızın onları engellediği için olur. Bu sorunu çözmek için 2 alternatif çözüm aşağıda listelenmiştir. Yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Bu şekilde, gelen e-postalarla sorunu çözebilirsiniz:

  1. Lütfen spam klasörünü kontrol edin. E-postalarımızı orada bulursanız, lütfen bunları normal gelen kutunuza taşıyın / sürükleyin.
  2. Başka bir e-posta adresiniz varsa, lütfen e-posta yoluyla müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Ayrıca, destek ekibimizle telefonla da iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimiçi danışmanlıktan ne beklenir?

Dürüst olmak gerekirse, danışmanlarımız doktor ziyaretini tekrarlayamazlar. Bununla birlikte, müşteri desteği müşteriye belirli bir ilacın özelliklerini tanımlayabilir. Ayrıca, her zaman haberdar olmak için Sipariş süreci ve diğer bilinmeyen konuları tartışabilirsiniz.

Reçetesiz satılan ilaçların çevrimiçi olarak satılması yasal mı?

Eczanelerimiz, dünyadaki tüm ülkelere herhangi bir ilaç göndermek için resmi bir yetkiye sahiptir ve profesyonel ilaç yardımı sağlayan resmi olarak onaylanmış eczacılarla işbirliği yapmaktadır. Tüm ilaçlar sadece meşru ilaç toptancılarından satın alınır, bu nedenle eczanede sipariş edeceğiniz ilaçları aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Orijinal ve jenerik ilaçlar arasındaki fark nedir?

Orijinal ilaç üreticilerinin aksine, jenerik üreticiler araştırma, geliştirme, test etme ve reklam harcamalarını üstlenmezler. Orijinal ilaç patentinin sona ermesinden sonra, diğer şirketler sadece kimyasal formülü satın alarak bu ilaçları büyük bir maliyetle üretmeye başlayabilirler. Bu, makul bir fiyata en yüksek kalitede ürünler üretir!

Jenerikler neden orijinal ilaçlardan daha ucuzdur?

Patent sistemi nedeniyle daha ucuzdurlar. Uygulandıktan sonra, çoğu ilaç 17 yıla kadar hükümet koruması altındadır. Bu süre zarfında, diğer girişimciler bu ilacı dağıtma hakkına sahip değildir, bu da bu ilacın sadece ilaç geliştirme maliyetlerini karşılamak için bir geliştirme şirketine satılmasına izin verir. Patentin süresi dolduğunda, ilaç şirketi ilacın jenerik versiyonunu dağıtmak için gıda ve ilaç İdaresi'ne başvurabilir. Yatırım maliyetlerine gerek olmadığı için, diğer girişimciler ilacı orijinal ilaçların maliyetinden %50-80 daha ucuza sunabilirler.

İlacımı geri gönderebilir miyim?

Hayır. Federal yasaya göre, doktor reçetesiyle satılan ilaçları iade edemeyiz. Parselin hasar görmesi veya hiç teslim edilmemesi durumunda, siparişi masraflarımıza göre yeniden göndereceğiz veya kayıpları geri ödeyeceğiz.

Yeniden siparişler için ücretsiz bonusu nasıl alabilirim?

Online eczanelerin bülteni aracılığıyla müşterilerimize düzenli olarak özel teklifler sunuyoruz. Bizi daha sık ziyaret edin ve daha bilinçli olun!

Jeneriklerin kalitesi nedir?

Orijinal ürünle karşılaştırıldığında, "terapötik olarak eşdeğer"olarak kabul edilirler. Jenerikler hem eşit miktarda kimyasal madde içermelidir hem de dolaşımdaki aktif maddelerin emilim oranını belirlemelidir. Bazen ilacın jenerik versiyonu orijinal ilaçtan farklı bir renk veya şekle sahip olabilir. Bu farklılıklar ilacın etki etkisini etkilemez ve sadece ticari veya patent ve yasal nedenlerden kaynaklanır.

Sepetim

Sepetimde ürün yok
Toplam:
0.00TL

Ödeme seçenekleri
Teslimat Yöntemleri